• AUTORYZOWANY SERWIS FORDA

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat.

  Sprawdź ofertę

  AUTORYZOWANY SERWIS FORDA

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat.

  Sprawdź ofertę
 • Salon Auto Michałowski  Salon Auto Michałowski 2
 • Witamy w serwisie Auto-Michałowski!


  Firma Auto-Michałowski została założona w 1974 roku. Ponad 45 lat doświadczenia w naprawach samochodów stawia naszą firmę pośród najbardziej doświadczonych zakładów naprawczych w okręgu Warszawy.

  W 2010 roku w uznaniu naszej pracy i jakości wykonywanych usług oraz po gruntownej przebudowie obiektu Ford Polska udzielił nam autoryzacji na wykonywanie napraw mechanicznych, blacharsko-lakierniczych oraz na sprzedaż części.

  Jesteśmy więc najnowszym serwisem Forda w Warszawie, ale z bardzo długim doświadczeniem w naprawach wszystkich marek samochodów. Naprawy powypadkowe, a także naprawy mechaniczne samochodów Ford i innych marek wykonujemy wyłącznie według najwyższych standardów i najnowszych technologii fabrycznych.

  Znajdujemy się w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 158 (przed OBI wyjeżdżając z Warszawy w kierunku Radzymina).

  W obecnej chwili Autoryzowany Serwis Auto Michałowski jest jednym z najlepiej wyposażonych warsztatów naprawczych w Warszawie, który oferuje Klientom, oprócz pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, szereg usług dodatkowych: naprawy klimatyzacji, diagnostykę komputerową układów sterowania pracą silnika, kodowanie i dorabianie kluczy, przeglądy, wymiany sprzęgieł- rozrządów, naprawy zawieszeń, serwis ogumienia wraz z Hotelem Opon. Nasz Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi naprawi twój pojazd po szkodzie komunikacyjnej oraz przeprowadzi bezstresowo proces likwidacji szkody komunikacyjnej.

  Dowiedz się więcej o firmie Auto Michałowski

  Napisz do nasUmów się na serwis Dodaj nas na Facebooku!


Promocje

Pokaż najnowsze promocje Auto Michałowski

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto Michałowski


Opinie