parkowanie samochodu

Opinie klientów


 ★★★★★ 
„No cóż, wpadki się zdarzają ;) wypad do lasu i bok załatwiony. Trafiłem do Ford Michałowski — Jakie to szczęście !!! Pan Łukasz Michałowski od pierwszego spotkania do wydania samochodu pełen profesjonalizm. Auto zrobione super !!! Polecam! 100/100”

 ★★★★★ 
„Naprawdę wzorowy i bardzo godny polecenia warsztat blacharsko-lakierniczy. Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, gdzie zlikwidować szkodę powypadkową swojego Forda, to tylko tutaj :). Po przeczytaniu tych wszystkich opinii zaufałem im i się nie zawiodłem. Już od pierwszego kontaktu z Panem Arturem wiedziałem, że zostawiam swój samochód w najlepszych rękach. Chociaż ocieraliśmy się już o szkodę całkowitą, to Pan Artur poprowadził całą sprawę ZAWODOWO. I nie dość, że Maxio nie trafił na szrot, to chłopaki — jak widać na zdjęciu — dali mu drugie, bardzo przyzwoite życie. Cała naprawa została przeprowadzona perfekcyjnie. Pomimo swojej pogmatwanej historii, wszystkie elementy udało się dobrze spasować, a to, co spartaczyli poprzednicy, poprawić. Dziękuję!”

 ★★★★★ 
„Z racji tego, że żona miała małą kolizję parkingową, zostałem zmuszony oddać samochód na naprawę lakierniczą. Oczywiście cały przebieg likwidacji szkody był przeprowadzony z OC sprawcy, dla tego zależało mi na tym, żeby naprawa była przeprowadzona bezgotówkowo i od samego początku w autoryzowanym serwisie Forda. Wybór padł na Auto-Michałowski, przy wyborze kierowałem się wysokimi opiniami w Google, a jak widać po opiniach to jedyny autoryzowany serwis w Warszawie z tak pozytywnymi  ocenami i w tym przypadku się nie zawiodłem. Po jednym telefonie całą szkodą zajął się Pan Łukasz, począwszy od spotkania z rzeczoznawcą po oddanie już w pełni naprawionego pojazdu. Jestem pełen podziwu zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do klienta. Na każdym kroku byłem  telefonicznie informowany o przebiegu naprawy, Na czas naprawy został mi dostarczone czyste, pachnące zatankowane do pełna auto zastępcze. Co do samej usługi naprawy lakierniczo blacharskiej nie mam żadnych zastrzeżeń, została przeprowadzona na najwyższym poziomie, co widać na załączonych zdjęciach. Drzwi wymienione na nowe (na czym bardzo mi zależało) kolor dobrany perfekcyjnie, elementy z pasowane idealnie tak jak by samochód wyjechał z fabryki, całość pięknie wypolerowana. Na powłokę lakierniczą została udzielona 3-letnia gwarancja z certyfikatem jakości. Bardzo dziękuje całej ekipie serwisu za bez stresową naprawę. Będę was polecał nie tylko wśród znajomych, ale tez na różnych grupach związanych z tematyką Forda, na których jestem członkiem, bo warto.”

 ★★★★★ 
„Bardzo profesjonalne i serdeczne podejście do klienta. Pan Łukasz — pomimo, że była prawie 18 i nie byłam umówiona- przyjął mnie na szybką diagnostykę. Usterka okazała się drobnostką, ale pomoc bezcenna przed pilnym wyjazdem z miasta. Dziękuje i polecam !”

 ★★★★★ 
„Serdecznie polecam. Mieliśmy kolizję Mustangiem Mach-E. Sprawnie udało się go przekazać do naprawy. Podejście do sprawy było bardzo profesjonalne. Auto odebrane bez żadnych zarzutów. Szybki odbiór. Solidna firma.”

 ★★★★★ 
„Tak powinno być w każdym warsztacie, trafiłem przypadkowo i nie zawiodłem się. Zaczęło się od...braku precyzji w czasie parkowania, przycierki, wgniecenia i szukanie warsztatu. Padło na Auto-Michałowski. Od początku do końca sprawy pełen profesjonalizm. Oględziny, wyceny, samochód zastępczy, terminy, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam.”

 ★★★★★ 
„Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i jakości serwisu. Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, a najważniejsze to, że zawsze rozwiązanie sprawy jest na korzyść klienta. Współpracę z Panem Arturem oceniam wzorowo.”

 ★★★★★ 
„Polecam serwis ! Pojechałam, nie umawiając się wcześniej, z zapalonym check engine a tu Panowie od razu sprawdzili problem i wytłumaczyli co i jak ;)”


 • Zakład Napraw Nadwozi Auto Michałowski
 • Skontaktuj się

  Firma Auto-Michałowski została założona w 1974 roku. Ponad 45 lat doświadczenia w naprawach samochodów stawia naszą firmę pośród najbardziej doświadczonych zakładów naprawczych w okręgu Warszawy. W 2010 roku po przebudowie i modernizacji obiektu uzyskaliśmy autoryzację na naprawy blacharsko lakiernicze pojazdów marki Ford.

  Napisz do nasTel.: 22 679 86 62Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Pokaż najnowsze promocje Auto Michałowski
Pokaż najnowsze promocje Auto Michałowski

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto MichałowskiOpinie