Serwis samochodowy

Warszawa - likwidujemy szkody komunikacyjne

Uczestniczyłeś w kolizji drogowej i teraz interesuje Cię w Warszawie serwis blacharsko-lakierniczy? Zapraszamy do Auto Michałowski. Prowadzimy w Warszawie serwis lakierniczy i serwis blacharski. Mamy prawie 50-letnie doświadczenie – możesz być pewien, że swój samochód powierzasz fachowcom, którzy znają się na swojej pracy. Posiadamy autoryzację Forda, ale zajmujemy się naprawą pojazdów wszystkich marek. Używamy przy tym wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Prowadzony przez nas w Warszawie serwis blacharsko-lakierniczy przyjmuje zlecenia na likwidację szkód komunikacyjnych w systemie zarówno gotówkowym, jak i bezgotówkowym. Podejmujemy się przy tym napraw nawet najbardziej skomplikowanych uszkodzeń.

SKORZYSTAJ Z POJAZDU ZASTĘPCZEGO | SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY WARSZAWA


Obawiasz się, że na czas naprawy samochodu w serwisie blacharsko-lakierniczym pozostaniesz bez samochodu? Nasz serwis blacharski i serwis lakierniczy to rozwiązanie dla Ciebie – korzystając z naszych usług, możesz liczyć na samochód zastępczy.

  • Likwidację szkód komunikacyjnych, zgłaszanie usterek oraz ich naprawę w systemie gotówkowym i bezgotówkowym w pojazdach ubezpieczonych we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych na naszym rynku:  ALLIANZ, WARTA, HESTIA, PZU, COMPENASA, BENEFIA, WIENNER, INTERRISK,  UNIQA, AXA, GENERALI, LINK 4, PROAMA, TUW, TUZ.  Powypadkową naprawę w pełnym zakresie pojazdów wszystkich marek przy wykorzystaniu oryginalnych części i akcesoriów oraz lakierów wodorozcieńczalnych
  • Naprawę nawet najbardziej skomplikowanych uszkodzeń nadwozi.
  • Wykonywanie wszechstronnych pomiarów płyt podłogowych i brył nadwozi samochodów wszystkich marek.
  • Samochody zastępcze na czas każdej naprawy wykonywanej w naszym zakładzie

Chcesz wiedzieć więcej o świadczonych przez nas usługach w ramach serwisu blacharsko-lakierniczego? Skontaktuj się z naszymi Doradcami – chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.


  • Zakład Napraw Nadwozi Auto Michałowski
  • Skontaktuj się

    Firma Auto-Michałowski została założona w 1974 roku. Ponad 45 lat doświadczenia w naprawach samochodów stawia naszą firmę pośród najbardziej doświadczonych zakładów naprawczych w okręgu Warszawy. W 2010 roku po przebudowie i modernizacji obiektu uzyskaliśmy autoryzację na naprawy blacharsko lakiernicze pojazdów marki Ford.

    Napisz do nasTel.: 22 679 86 62Promocje

Pokaż najnowsze promocje Auto Michałowski

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto Michałowski