Usługa Ford BlueService powstała po to, aby utrzymać Twojego Forda w jak najlepszym stanie i w pełni wykorzystywać jego możliwości przez cały okres użytkowania. To jednak nie wszystko. Kompleksowy zestaw usług ułatwi życie i sprawi, że zyskasz więcej czasu na inne sprawy. Gdziekolwiek jesteś – zawsze służymy pomocą. Sprawdź usługi dostępne dla posiadaczy Fordów: pozwolą Ci dłużej cieszyć się swoim pojazdem.

 • Ford Serwis Mężczyzna z telefonem na parkingu

  Ford One Call

  Niezależnie od tego, czy poszukujesz pomocy assistance, wsparcia podczas kolizji, informacji dotyczącej usług, jazdy próbnej nowym modelem Forda, czy chcesz umówić się na przegląd serwisowy lub naprawę... Wybierając numer telefonu Ford One Call uzyskasz pomoc i odpowiedź na wszystkie nurtującące Cię pytania. Dlatego warto zapamiętać ten numer. :


  Numer Ford One Call: +48 22 522 27 27


  Zadzwoń

 • Szczęśliwa para

  Z nami dotrzesz wszędzie dokąd zechcesz

  Oddając swój samochód do serwisu, wcale nie musisz czekać na jego odbiór w poczekalni. Wiemy, że masz wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zawsze staramy się zapewnić alternatywny środek komunikacji.


  Mamy do dyspozycji gamę samochodów zastępczych, zapewniamy również możliwość podróżowania transportem publicznym.


  Umów serwis

 • Tylne światła mgła

  Bezpłatna pomoc drogowa (assistance)

  Jeżeli Twój pojazd będzie potrzebował wsparcia gdziekolwiek na terenie Europy, możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Po każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w Autoryzowanym Serwisie Forda masz prawo do bezpłatnej usługi Assistance przez okres do 12 miesięcy lub do następnego przeglądu serwisowego. Jeżeli nie uda nam się rozwiązać problemu "od ręki", pomożemy Ci kontynuować podróż przy pomocy zastępczych środków transportu lub – jeżeli to będzie konieczne – zapewnimy nocleg.

  Ford Assistance

 • Naprawa samochodu

  Przejrzysta polityka cenowa, niezawodna obsługa

  W naszym Serwisie oddajesz swój samochód w ręce najlepszych techników szkolonych przez firmę Ford, którzy mają do swojej dyspozycji najnowocześniejszą technologię. Warto więc, zdecydować się na ich profesjonalną opiekę. Do naprawy wykorzystane zostaną wysokiej jakości oryginalne części marki Ford. Doradcy przygotują szczegółowy kosztorys prac i zaoferują przejrzystą oraz zaskakująco konkurencyjną ofertę cenową. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie sprawny i bezpieczny, a Ty spokojnie dotrzesz do celu podróży. Nie musisz już szukać innego serwisu – wybierz sprawdzone rozwiązanie.

  Umów serwis

 • Chłopiec w pudełku samochód

  Bezpłatne sprawdzenie w recepcji przejazdowej - usługa „Vehicle Check”

  Bezpłatna opcja sprawdzenia pojazdu w recepcji przejazdowej „Vehicle Check" to połączenie najnowszej technologii oraz umiejętności naszych mechaników, która pozwoli ocenić stan pojazdu pomiędzy regularnymi przeglądami: od stanu bieżnika opon przez układ kierowniczy oraz zawieszenie po systemy elektroniczne i oprogramowanie. Doradca Serwisowy sprawdzi stan Twojego pojazdu na specjalnym tablecie i na bieżąco będzie informował Cię o wynikach kontroli, dzięki czemu będziesz miał wiedzę o aktualnym stanie swojego samochodu. Raport z przeglądu dokładnie określi, co należy naprawić, jakie elementy trzeba wymienić i ile będzie kosztowała usługa. Wszystkie dane będą dla Ciebie dostępne przed rozpoczęciem usługi serwisowej, abyś mógł podjąć stosowne decyzje i zaplanować dalsze działania.


  Zadzwoń do nas

 • Mężczyzna i kobieta na siłowni

  Centrum Likwidacji Szkód

  Pomagamy: w zakresie doraźnej porady w związku z wystąpieniem szkody jeżeli zajdzie potrzeba – wyślemy nieodpłatnie holownik zapewniamy nieodpłatnie samochód zastępczy na minimum 2 dni przejmiemy na siebie wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem i likwidacją szkody (dokumentacja, kosztorys, samochód zastępczy) u Twojego ubezpieczyciela działając w ramach udzielonego pełnomocnictwa będziemy reprezentować Twoje interesy wobec ubezpieczyciela zlecimy i dopilnujemy naprawy pojazdu w Autoryzowanym Zakładzie Napraw Nadwozi marki Ford. Centrum Likwidacji Szkód pracuje w imieniu wszystkich Klientów Forda zarówno indywidualnych jak i flotowych, niezależnie od posiadanej polisy i jej warunków Niezależnie od tego gdzie jesteś ubezpieczony, ile lat ma Twój samochód, nie musisz już martwić się w przypadku zdarzeń na drodze, poprowadzimy Cię od pierwszego momentu…

  Pobierz aplikację Ford Service

Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Pokaż najnowsze promocje Auto Michałowski
Pokaż najnowsze promocje Auto Michałowski

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto MichałowskiOpinie