Dowiedz się więcej o firmie Auto Michałowski!


Firma Auto-Michałowski została założona w 1974 roku. Ponad 45 lat doświadczenia w naprawach samochodów stawia naszą firmę pośród najbardziej doświadczonych zakładów naprawczych w okręgu Warszawy.

W 2010 roku w uznaniu naszej pracy i jakości wykonywanych usług oraz po gruntownej przebudowie obiektu, Ford Polska udzielił nam autoryzacji na wykonywanie napraw mechanicznych, blacharsko-lakierniczych oraz na sprzedaż części.

Jesteśmy więc najnowszym serwisem Forda w Warszawie, ale z bardzo długim doświadczeniem w naprawach wszystkich marek samochodów. Naprawy powypadkowe, a także naprawy mechaniczne samochodów Ford i innych marek wykonujemy wyłącznie według najwyższych standardów i najnowszych technologii fabrycznych


Znajdujemy się w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 158 (przed OBI wyjeżdżając z Warszawy w kierunku Radzymina). 


W obecnej chwili Autoryzowany Serwis Auto Michałowski jest jednym z najlepiej wyposażonych warsztatów naprawczych w Warszawie, który oferuje Klientom, oprócz pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, szereg usług dodatkowych: naprawy klimatyzacji, diagnostykę komputerową układów sterowania pracą silnika, kodowanie i dorabianie kluczy, przeglądy, wymiany sprzęgieł- rozrządów, naprawy zawieszeń, serwis ogumienia wraz z Hotelem Opon. Nasz Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi naprawi Twój pojazd po szkodzie komunikacyjnej oraz przeprowadzi bezstresowo proces likwidacji szkody komunikacyjnej.


Skontaktuj się z nami Umów się na serwis